My Favorite Movies
| aga174's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 9 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 12 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |













