My Favorite Movies


  afterdust24's Rating My Rating
1
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
This is the most erotic movie ever..I can't get enough of it !!!
2
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
The Phantom of the Opera
love for one is uncondtional and for the other torture
3
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
Freedom!!! What more can i say
4
Rob Roy 1995,  R)
Rob Roy
This movie made me wish i had a Rob Roy!
5
Underworld 2003,  R)
Underworld
This won my heart and fantsies
6
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
Loved this as much as the first one
7
The Scarlet Letter 1995,  R)
The Scarlet Letter
Garry Oldman is a sexy beast, what can i say!
8
Legend 1986,  PG)
Legend
A favorite childhood movie
9
The Dark Crystal 1982,  PG)
The Dark Crystal
a great movie i would recomed u watch if u never have!
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
This is a sad but worth while movie!
11
300 2007,  R)
300
Kickin ass , slinging sords, sexy men ...heaven pure heaven!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments