My Favorite Movies
| afsana182's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bride and Prejudice 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Kal Ho Naa Ho 2003, Unrated) |
|
| 13 |
Fanaa 2006, Unrated) |
|
| 14 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 15 |
Dil To Pagal Hai (The Heart Is Crazy) 1997, Unrated) |
|
| 16 |
Kuch Na Kaho 2003, G) |
|
| 17 |
Kuch Kuch Hota Hai 1998, Unrated) |
|
| 18 |
Main Hoon Na 2004, G) |
|
| 19 |
Kaho Naa... Pyaar Hai (Say This Is Love) 2000, Unrated) |
|
| 20 |
Humko Tumse Pyaar Hai 2005, Unrated) |



















