Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AeroChica's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
One of my favs all my life!!!
The LOTR trilogy is just fantastically amazing...
4
Sleepers 1996,  R)
5
The Passion of the Christ 2004,  R)
6
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
7
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
8
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
9
The Client 1994,  PG-13)
10
The Good Son 1993,  R)
11
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
12
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
13
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
17
Finding Nemo 2003,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments