My Favorite Movies


  AEG07's Rating My Rating
1
Just Friends 2005,  PG-13)
2
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
Grease
My all time favorite!
4
There's Something About Mary 1998,  R)
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
9
Big Daddy 1999,  PG-13)
10
Billy Madison 1995,  PG-13)
11
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
12
The Waterboy 1998,  PG-13)
13
Little Nicky 2000,  PG-13)
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
15
Saw 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments