My Favorite Movies
| AedBrigh's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Darkness Falls 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Saw 2004, R) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 11 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 12 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 13 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 14 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 15 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 16 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 17 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Bloodrayne 2006, R) |
|
| 19 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 20 |
Ginger Snaps 2 - Unleashed 2004, R) |
|
| 21 |
Chô kowai hanashi A: yami no karasu (Cursed) 2004, Unrated) |
|
| 22 |
28 Days Later 2002, R) |






















