My Favorite Movies
| aduszynska's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rbd:Tour Generacion En Vivo 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 13 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 14 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 15 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 16 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 18 |
Saw II 2005, R) |
|
| 19 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 20 |
American Pie 1999, R) |
|
| 21 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 23 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 24 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 25 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 26 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 27 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 28 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |




























