My Favorite Movies
| addictedXx15's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 2 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 3 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 4 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 5 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 6 |
Kiki's Delivery Service 1989, G) |
|
| 7 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 8 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 10 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 12 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 13 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 14 |
Selena 1997, PG) |
|
| 15 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 16 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 17 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 18 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 21 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Now and Then 1995, PG-13) |
|
| 23 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 25 |
Lean on Me 1989, PG-13) |
|
| 26 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 27 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 28 |
Castle in the Sky 1989, PG) |




























