Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  adbambi3's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I Love It
4
Cinderella 1950,  G)
Cinderella
I love IT
5
Cinderella 1994,  G)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
I Love It
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
I Love It
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
I Love It
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
I Love It
12
Mad Money 2008,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010,  PG)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
demasiado de buena tiene mucha imaginacion
15
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
16
Chronicling Narnia: The C.S Lewis Story 2005,  Unrated)
17
I Am Legend 2007,  PG-13)
18
The Legend of Zorro 2005,  PG)
19
The Golden Compass 2007,  PG-13)
20
National Treasure 2004,  PG)
21
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments