My Favorite Movies
| adams11s's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Good Will Hunting 1997, R) |
|
| 2 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Bull Durham 1988, R) |
|
| 4 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 5 |
Field of Dreams 1989, PG) |
|
| 6 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 7 |
Scarface 1983, R) |
|
| 8 |
The Natural 1984, PG) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Troy 2004, R) |










