My Favorite Movies
| adamoamore's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Vintage Erotica Anno 1940 2003, Unrated) |











