My Favorite Movies
| adaheadsierra's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Wanted 2008, R) |
|
| 4 |
Chasing Destiny 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Life or Something Like It 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 10 |
Taking Lives 2004, R) |
|
| 11 |
A Mighty Heart 2007, R) |
|
| 12 |
Original Sin 2001, R) |
|
| 13 |
Beyond Borders 2003, R) |
|
| 14 |
The Answer Man (Arlen Faber) 2009, R) |
|
| 15 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 16 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 17 |
Bad Santa 2003, R) |

















