My Favorite Movies
| AcSlim's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 6 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 12 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 13 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 14 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 16 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 17 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 18 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 20 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 21 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 22 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 23 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 24 |
Top Gun 1986, PG) |
























