My Favorite Movies


  1. acrx7
  2. Abi

my fav movies .. Titanic . AVP . Carlito's Way , all Terminators , Primal Fear, and the list goes on ..

  acrx7's Rating My Rating
1
The Matrix 1999,  R)
2
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
6
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
7
Saw II 2005,  R)
8
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Transformers 2007,  PG-13)
11
Gladiator 2000,  R)
12
Avatar 2009,  PG-13)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. acrx7
    acrx7 posted 2 years ago

    I love all this movies