My Favorite Movies
| acr720's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |











