My Favorite Movies


  Acilegnagirl's Rating My Rating
1
Lords of Dogtown 2005,  PG-13)
2
The Ring 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Ring Two 2005,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
THIS IS THE MASTER OF ALL THE MOVIES
7
Karas: The Prophecy 2005,  Unrated)
8
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
9
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
10
Samurai X - Trust & Betrayal (Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan: Tsuioku hen) 1999,  Unrated)
11
Seven Samurai (Shichinin no Samurai) 1954,  Unrated)
12
Samurai X - The Motion Picture (Rurôni Kenshin: Ishin shishi e no Requiem) 2001,  Unrated)
13
Samurai X - Betrayal ,  Unrated)
14
Samurai Champloo 2005,  Unrated)
15
Samurai X - Trust ,  Unrated)
16
Shin seiki Evangelion Gekijô-ban: Air/Magokoro wo, kimi ni (Neon Genesis Evangelion: The End of Eva 1997,  Unrated)
17
Neon Genesis Evangelion - Platinum: The Complete Collection 2005,  G)
18
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
19
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
21
Resident Evil 2002,  R)
22
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
23
See No Evil 2006,  R)
24
Female Yakuza Tale - Inquisition and Torture 2005,  Unrated)
25
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
I LIKE IT. ITS A GOOD ONE
26
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments