My Favorite Movies
| acfrogg's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Swing Kids 1993, PG-13) |
|
| 2 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 3 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 6 |
When Harry Met Sally 1989, R) |
|
| 7 |
Addicted to Love 1997, R) |
|
| 8 |
Grumpier Old Men 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Grumpy Old Men 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Last of the Mohicans 1992, R) |
|
| 12 |
American History X 1998, R) |












