My Favorite Movies
| aceevan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
BASEketball 1998, R) |
|
| 2 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Air Force One 1997, R) |
|
| 5 |
Aliens 1986, R) |
|
| 6 |
The Super Mario Bros. 1993, PG) |
|
| 7 |
Event Horizon 1997, R) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |










