My Favorite Movies
| acarterfla's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grease 1978, PG) |
|
| 2 |
Hostel 2006, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Hostage 2005, R) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 12 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 13 |
The Departed 2006, R) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Crank 2006, R) |
|
| 16 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 17 |
How the Grinch Stole Christmas 1965, Unrated) |
|
| 18 |
I'll Be Home for Christmas 1998, PG) |
|
| 19 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |




















