My Favorite Movies


  AbdbdA's Rating My Rating
1
The Punisher 2004,  R)
2
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
3
Gangs of New York 2002,  R)
4
Troy 2004,  R)
5
What a Girl Wants 2003,  PG)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
7
Sweet November 2001,  PG-13)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
The Lake House 2006,  PG)
10
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
11
City of Angels 1998,  PG-13)
12
You've Got Mail 1998,  PG)
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
14
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
15
Just Married 2003,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
Bandidas 2006,  PG-13)
18
Eurotrip 2004,  R)
19
Good Luck Chuck 2007,  R)
20
The Italian Job 2003,  PG-13)
21
300 2007,  R)
22
Face/Off 1997,  R)
23
The Last Samurai 2003,  R)
24
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
25
Transformers 2007,  PG-13)
26
King Kong 2005,  PG-13)
27
The Pacifier 2005,  PG)
28
Rambo (Rambo IV) 2008,  R)
29
Braveheart 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments