My Favorite Movies
| abbyellow's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 2 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 3 |
Jimmy Neutron - Boy Genius 2001, G) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999, G) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 11 |
Grease 1978, PG) |
|
| 12 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 14 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
















