Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  abbwangel77's Rating My Rating
1
After the Sunset 2004,  PG-13)
2
Super Troopers 2002,  R)
3
Dancehall Queen 1997,  Unrated)
4
Third World Cop 1999,  R)
5
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
6
Friday 1995,  R)
7
The Ladies Man 2000,  R)
8
Cruel Intentions 1999,  R)
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
Just Married 2003,  PG-13)
11
8 Mile 2002,  R)
12
Wedding Crashers 2005,  R)
13
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
14
Hitch 2005,  PG-13)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
17
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
18
Adventures in Babysitting 1987,  PG-13)
19
Bad Santa 2003,  R)
20
Napoleon Dynamite 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments