My Favorite Movies
| Abbie2505's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 6 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 7 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Shooter 2007, R) |
|
| 11 |
The Break-Up 2006, PG-13) |











