My Favorite Movies
These Are A just A Few Feel Good Chick Flick Movies That Are A Must See.
| abbie121993's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Wild Child 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |










