Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Abbey07's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
OMG.. this is like the best!!
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
loved it!!
3
Saw III 2006,  R)
Saw III
i think its the best one out of them all, so if u liked 1 and 2 i think u sould see 3!!
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
also loved this movie!!
5
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story
every body loves stewie!!
6
Wolf Creek 2004,  R)
7
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
OMG! i like didnt answer the phone 4 a week.. but it wasnt a scary as i thought it would b!!
8
Saw II 2005,  R)
Saw II
it was better then the first one!!
9
High School Musical 2006,  G)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
I Am Sam 2001,  PG-13)
I Am Sam
it was a good movie but sad :(
12
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
13
The Family Stone 2005,  PG-13)
14
The Black Dahlia 2006,  R)
15
Snakes on a Plane 2006,  R)
16
Bambi 1942,  G)
17
Sweet November 2001,  PG-13)
18
Meet the Parents 2000,  PG-13)
19
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
20
Coming to America 1988,  R)
21
Psycho 1960,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments