My Favorite Movies
| abarnes91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |










