My Favorite Movies


  aayaay900's Rating My Rating
1
Date Movie 2006,  PG-13)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
Another Gay Movie 2006,  R)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Just like me!!! lol
5
Are We Done Yet? 2007,  PG)
6
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
Hot and sexy!
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Love the Elf dude!
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Dam he is fine {Jonny Depp}!!!
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
The Notebook 2004,  PG-13)
13
Step Up 2006,  PG-13)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
15
Happy Feet 2006,  PG)
16
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
17
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
18
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
19
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
20
American Pie 1999,  R)
21
A Cinderella Story 2004,  PG)
22
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
23
Shrek 2001,  PG)
24
Shrek 2 2004,  PG)
25
Scary Movie 2000,  R)
26
She's the Man 2006,  PG-13)
27
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
28
Click 2006,  PG-13)
29
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
30
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
31
Scary Movie 2 2001,  R)
32
Ghost Rider 2007,  PG-13)
33
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
Shaggy Babe!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments