My Favorite Movies


  aaron85001's Rating My Rating
1
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
2
V for Vendetta 2006,  R)
3
Sin City 2005,  R)
Sin City
This is an awesome movie it has to be seen then seen again, only thing i can say is watch it.
4
The Lion King 1994,  G)
5
Payback 1999,  R)
6
Teenage Mutant Ninja Turtles II - The Secret of the Ooze 1991,  PG)
7
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie 1990,  PG)
8
Pulp Fiction 1994,  R)
9
Blade II 2002,  R)
Blade II
Blade, Marvel, Wesley snipes, fight scenes, action pop corn flick, satisfying, cool, ok I freaking like it.
10
Scary Movie 2 2001,  R)
11
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
again ima fan of musicals and ima fan of comiedies and I love jack black put all three together and U have a hard ass movie U gotta see school of rock.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments