My Favorite Movies
80's moivies!
Anime. Brad pitt movies!
Vampire movies
| Aara's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cats: The Musical 1998, G) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 4 |
Thelma & Louise 1991, R) |
|
| 5 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 6 |
The Mexican 2001, R) |
|
| 7 |
Le Viol du vampire (The Rape of the Vampire) 1968, Unrated) |
|
| 8 |
The Little Vampire 2000, PG) |
|
| 9 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 10 |
The Pink Panther 1963, Unrated) |










