My Favorite Movies


  a7t1r1's Rating My Rating
1
Pulp Fiction 1994,  R)
2
Inglourious Basterds 2009,  R)
3
Inception 2010,  PG-13)
4
V for Vendetta 2006,  R)
5
The Hurt Locker 2008,  R)
6
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
7
Zombieland 2009,  R)
8
The Dark Knight 2008,  PG-13)
9
Die Hard 1988,  R)
10
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
11
Shutter Island 2010,  R)
12
Shooter 2007,  R)
13
Walk the Line 2005,  PG-13)
14
Underworld 2003,  R)
15
The Lovely Bones 2009,  PG-13)
16
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
17
The Book of Eli 2010,  R)
18
Legion 2010,  R)
19
Scream 2 1997,  R)
20
Juno 2007,  PG-13)
21
Reservoir Dogs 1992,  R)
22
I Am Legend 2007,  PG-13)
23
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
24
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments