My Favorite Movies
| a4ropearl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Brother 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Tsotsi (Thug) 2005, R) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 10 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Undercover Brother 2002, PG-13) |
|
| 12 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 13 |
Max and Mona 2004, Unrated) |













