My Favorite Movies
| a2flygirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 2 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 1960, Unrated) |
|
| 4 |
Wizard of Oz 1925, Unrated) |
|
| 5 |
Point Break 1991, R) |
|
| 6 |
Passenger 57 1992, R) |
|
| 7 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 8 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 10 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 11 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 12 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 13 |
A Night at the Roxbury 1998, PG-13) |
|
| 14 |
Coneheads 1993, PG) |
|
| 15 |
The Transporter 2002, PG-13) |















