Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  91961kjh's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
great
2
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
so-so
3
Saw II 2005,  R)
Saw II
great
4
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
so-so
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
Sin City 2005,  R)
Sin City
alright
7
King Kong 2005,  PG-13)
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
12
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
13
The Longest Yard 2005,  PG-13)
14
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
15
Jaws 1975,  PG)
16
Jaws 2 1978,  PG)
17
Jaws 3 1983,  PG)
18
Jaws of Death 1976,  PG)
19
Jaws 4 - The Revenge 1987,  PG-13)
20
Saw 2004,  R)
21
Saw III 2006,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. 91961kjh
    91961kjh posted 3 years ago

    all the moves on my list are a must see you have to see them