My Favorite Movies
Movies that I personally enjoy!
| 72degrees's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 2 |
Old School 2003, R) |
|
| 3 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 4 |
Waiting 2005, R) |
|
| 5 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Dead Man on Campus 1998, R) |
|
| 7 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Beverly Hills Ninja 1997, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Innerspace 1987, PG) |











