My Favorite Movies


  6ThoRn9's Rating My Rating
1
The Crow 1994,  R)
The Crow
It's a great movir R.I.P. Brandon Lee
2
The Crow: City of Angels 1996,  R)
The Crow: City of Angels
Iggy Pop was great in this movie (i also like iggy pop)
3
The Crow - Salvation 2000,  R)
4
The Crow - Wicked Prayer 2005,  R)
The Crow - Wicked Prayer
I LOVE EDWARD FURLONG!!!1 he ROX!!David is quite good in this movie
5
Not Another Teen Movie 2001,  R)
Not Another Teen Movie
Very funny and theres a marilyn manson video clip in it on special features.
6
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
FUNNY!!!
7
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
FUNNY!!!!
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
FUNNY!!!
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
FUNNY!!!
10
The Lost Boys 1987,  R)
The Lost Boys
Good movie got vampires in ti.There all teenagers.lol
11
Bloodrayne 2006,  R)
Bloodrayne
Good movie also I've seen the 2nd 1 actually it couldn't find it lol!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments