My Favorite Movies
| 69tash69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superman 1978, PG) |
|
| 2 |
Superman II 1981, PG) |
|
| 3 |
Superman III 1983, PG) |
|
| 4 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 11 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |











