Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  69Shywolf's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Fight Club 1999,  R)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
The Matrix 1999,  R)
8
Shrek 2001,  PG)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
Grease 1978,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
Batman Begins 2005,  PG-13)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Remember the Titans 2000,  PG)
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
17
The Incredibles 2004,  PG)
18
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
19
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
20
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
21
Spider-Man 2002,  PG-13)
22
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
23
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
24
Gladiator 2000,  R)
25
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
26
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
27
Transformers 2007,  PG-13)
28
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
29
Eragon 2006,  PG)
30
TMNT 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments