My Favorite Movies
| 666vixen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 3 |
Now and Then 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Volcano 1997, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Final Fantasy - The Spirits Within 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Swordfish 2001, R) |
|
| 8 |
Torch Song Trilogy 1988, R) |
|
| 9 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Secret Garden 1993, PG) |












