My Favorite Movies


  666upurs666's Rating My Rating
1
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
is move is so fucking funny u have to see it!!!
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
its a good move
4
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
5
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
it is so fuuny. but carrz. if you have not seen it you are mad!
6
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
it cracks me up! but is s very very odd1
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
is so good
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
it looks relly good
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
it so so so so good!!!!!
10
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
this is a funy move!
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
14
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
is is crarzzy. but funny. if u have not seen it you are mad
15
The Lion King 1 1/2 2004,  G)
The Lion King 1 1/2
it's a good move!!!!!
16
George of the Jungle 1997,  PG)
17
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
18
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
19
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
20
School of Rock 2003,  PG-13)
21
Happy Feet 2006,  PG)
22
Mean Girls 2004,  PG-13)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
25
White Chicks 2004,  PG-13)
26
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
27
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
it is so sad but it happy at the same time if u no what imean! i love it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments