My Favorite Movies


  3adwia's Rating My Rating
1
Scent of a Woman 1992,  R)
Scent of a Woman
i like that movie
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
so romantic movie
3
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
i like that movie alot
4
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
i like that movie too much
5
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
i like thaqt movie rather than the others parties
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i want to see it
7
Superman Returns 2006,  PG-13)
Superman Returns
its so romantic and adventure movie
8
Nowhere to Run 2003,  R)
Nowhere to Run
i like that movie too much and i crying when i watch it
9
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
i like that one
10
Shooter 2007,  R)
Shooter
i love it so much

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments