My Favorite Movies
| 37IW3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Bloodsport 1986, R) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Ghost and the Darkness 1996, R) |
|
| 9 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 10 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 11 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 12 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 13 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 14 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 15 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 17 |
American Pie 1999, R) |
|
| 18 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 19 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 20 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 21 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 22 |
Dead Poets Society 1989, PG) |
|
| 23 |
Saw 2004, R) |
|
| 24 |
Saw II 2005, R) |
|
| 25 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
























