My Favorite Movies
| 2wild4urblood's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 2 |
The Omen 2006, R) |
|
| 3 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 8 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 9 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |










