My Favorite Movies
Give list a short description
| 26Jess's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 10 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Atonement 2007, R) |











