My Favorite Movies


  2009gurl's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i was just so fasinated with that ship..i did research and everything..it would have been awesome to see the wreck site..but its probably deterated by now!
2
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
Cena is so hot!
3
Cars 2006,  G)
Cars
Mater..i love that tow truck!
4
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
i love HAMMY in this movie...hes just like me when i drink mountain dew!
5
Open Season 2006,  PG)
Open Season
it was soo cute
6
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
i like most of hilary duff's movies!
7
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
8
The Wild 2006,  G)
The Wild
it was good..i like animated movies
9
The Queen 2006,  PG-13)
The Queen
it was pretty good.
10
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
it was pretty good, i liked it when the big dinosaur did fetch!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments