My Favorite Movies
| 1x1layla1x1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |












