My Favorite Movies


  1stphoenix's Rating My Rating
1
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
GRIPPING!!!!!
2
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
Oh sweet Jesus!!
3
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
Frakin Awesome!!
4
Sin City 2005,  R)
Sin City
Sinful to be sure!!
5
Knight Rider 2010 1994,  Unrated)
Knight Rider 2010
Nothing like the other Knight Rider movies & outcasted for it, but an awesome movie!!
6
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
Fantastic!!!
7
The Transformers - The Movie 1986,  PG)
8
Eragon 2006,  PG)
9
Underworld 2003,  R)
10
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
Kate Beckinsale is so HOT!!
11
Four Brothers 2005,  R)
Four Brothers
MUST SEE!!!!
12
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
13
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
14
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
15
Maximum Overdrive 1986,  R)
16
Darby O'Gill and the Little People 1959,  G)
17
The Golden Voyage of Sinbad 1973,  G)
18
Battlestar Galactica 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments