My Favorite Movies
| 17ashley17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Vacancy 2007, R) |
|
| 4 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 7 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 8 |
The Glass House 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Thinner 1996, R) |
|
| 10 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
National Lampoon's Dorm Daze 2 2006, R) |
|
| 14 |
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003, R) |
|
| 15 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Romeo Must Die 2000, R) |
















