My Favorite Movies


  16cm's Rating My Rating
1
Braveheart 1995,  R)
2
School of Rock 2003,  PG-13)
3
Rocky 1976,  PG)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
VERY GOOD MOVIE
5
Rocky Balboa 2006,  PG)
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
The Yakuza 1975,  R)
9
War of the Worlds 2005,  PG-13)
10
The Yakuza 1974,  R)
11
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. 16cm
    16cm posted 3 years ago

    good film ever