My Favorite Movies
| 13r14n's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 2 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Behind Enemy Lines 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Dead Poets Society 1989, PG) |
|
| 12 |
Wedding Crashers 2005, R) |












