My Favorite Movies
| 115b's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 2 |
Predator 1987, R) |
|
| 3 |
Predator 2 1990, R) |
|
| 4 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 6 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 7 |
Clerks 1994, R) |
|
| 8 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 9 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 10 |
Cabin Fever 2002, R) |
|
| 11 |
Hellraiser 1987, R) |
|
| 12 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 13 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 14 |
Scream 3 2000, R) |














